4. Uluslararası Bilgisayar, Kontrol ve Robotik Konferansı (ICCCR 2024) NisanNis 19 2024 - NisanNis 21 2024 UTCLehu Hotel Baoshan kampüsü, Şanghay Üniversitesi, Çin

TEKNOLOJİ

Bilgisayar Bilimi, Kontrol Teknolojileri ve Robotik arasındaki sınırlar birbirine bağlanmaya devam ediyor. Bilgisayarlar insanlaştırılıyor ve fiziksel dünyaya etki edecek çok sayıda siber-fiziksel sistem geliştiriliyor. Kontrol teknolojileri, robot yaratıcıları tarafından stratejileri belirlemek için kullanılan temel araçları ve robotik işletmenin hedeflerine ulaşmak için optimize edicileri sağlar. Robotikler, diğer şeylerin yanı sıra ulaşım güvenliğini artırmak, tarımsal pestisit kullanımını azaltmak ve kamu güvenliğini ve suçla mücadele etkinliğini artırmak gibi yüksek sosyal etki potansiyeline sahip çok yönlü bilgi işlem makineleridir.

4. Uluslararası Bilgisayar, Kontrol ve Robotik Konferansı 19-21 Nisan 2024'te düzenlenecek Çin'in Şnagay kentinde düzenlenecek. Şangay Üniversitesi'nin sponsorluğunda, Şangay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği ve Otomasyon Okulu'nun ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor. ICCCR, bilgi işlem teknolojileri, kontrol teknolojileri ve robotik teknolojilerin sinerjik etkileşimine odaklanır ve tüm araştırmacıların en yeni fikirleri paylaşması için mükemmel bir platform sağlar. Karşılıklı fayda, yeni robotik sistemlerin inşa edilmesini ve geliştirilmesini, geliştirme maliyetlerinin azaltılmasını ve kalitenin arttırılmasını mümkün kılar.

  • ICCCR
    Organizer of 4. Uluslararası Bilgisayar, Kontrol ve Robotik Konferansı (ICCCR 2024)
Google Takvime Aktar

Konum

Lehu Hotel Baoshan kampüsü, Şanghay Üniversitesi, Çin

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org