3. Uluslararası İleri Robotik ve Otomasyon Mühendisliği Konferansı (ARAE 2024) MartMar 19 2024 - MartMar 21 2024 UTCŞangay, Çin

OTOMASYON

19-21 Nisan 2024 tarihleri ​​arasında Çin'in Şangay  kentinde   düzenlenecek olan  3. Uluslararası İleri Robotik ve Otomasyon Mühendisliği Konferansı gerçekleşecektir. Şanghay Üniversitesi ve Anhui Bilim ve Teknoloji Üniversitesi sponsorluğunda, Mekatronik Mühendisliği ve Otomasyon Okulu, Şanghay Üniversitesi ve Anhui Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Makine Mühendisliği Okulu ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor. ARAE, ileri robotik ve otomasyon mühendisliği alanında endüstri ve akademiden uzmanlar, araştırmacılar, profesyoneller, yenilikçiler ve uygulayıcılar için geniş yelpazedeki orijinal ve yeni araştırmaları ve katkıları birlikte sunmak ve tartışmak için üst düzey bir forum sağlamayı amaçlamaktadır.

ARAE 2024, açılış konuşmacıları ve davetli konuşmalar, sözlü sunumlar ve posterlerle heyecan verici ve yenilikçi bir etkinlik olacağa benziyor. Kapsanan konular arasında Kontrol uygulamaları, İnsan-robot ara yüzleri, Tıbbi robotlar ve biyo-robotik, Ağ robotiği, Akıllı otomasyon vb. ve bunların uygulamaları yer almaktadır.

3. Uluslararası İleri Robotik ve Otomasyon Mühendisliği Konferansı (ARAE 2024) 19-21 Nisan 2024 tarihlerinde Şanghay'da gerçekleştirilecek.

  • ARAE
    Organizer of 3. Uluslararası İleri Robotik ve Otomasyon Mühendisliği Konferansı (ARAE 2024)
Google Takvime Aktar

Konum

Şangay, Çin

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org