Palsgaard, K 2022’de Bitki Bazlı Polimer Katkı Maddelerini Sergileyecek

Palsgaard, Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleşecek olan K 2022 Fuarı fırsatını değerlendirecek.

Palsgaard, dünyanın önemli plastik ticaret fuarında Salon 7, Kat 1, Stand D20’de yer alarak, sürdürülebilir polimer katkı maddelerinden oluşan eksiksiz portföyü ve yeni gelişmeler hakkında ilk elden fikirler sunacak. Ayrıca, K 2022 ziyaretçilerini polimer katkı maddeleri işinin geleceğine yönelik yapılan önemli yatırımlar hakkında da bilgilendirecek.

Palsgaard Biyolojik Özel Katkı Maddeleri Küresel İş Direktörü Ulrik Aunskjær, “Plastik endüstrisi doğrusal bir ekonomiden döngüsel bir ekonomiye dönüşürken, geleneksel fosil bazlı formülasyonlara yenilenebilir alternatiflere yönelik hızla artan bir talep olduğunu” belirtti.

PALSGAARD, EİNAR® 981’İ PİYASAYA SÜRDÜ

Palsgaard, polipropilen ve polietilen polimerizasyon prosesi için verimli yeni bitki bazlı gıda sınıfı kirlenme önleyici katkı maddesini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Yeni ürün, Einar® 981, şu anda kullanılan etoksillenmiş amin kimyasıyla ilgili ciddi endişeleri ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir. Einar® 981, Almanya’nın Düsseldorf kentindeki K 2022’de resmi olarak piyasaya sunulacak.

Palsgaard Biyolojik Özel Katkı Maddeleri Küresel İş Direktörü Aunskjær, “Einar® 981, müşteri ve pazar odaklı yenilenebilir polimer katkı maddeleri konusundaki uzmanlığımızı gösteren, son derece sürdürülebilir, yenilenebilir ve gıda sınıfı kirlenme önleyici proses yardımı ile bu zorluğun üstesinden gelmek için verdiğimiz yanıttır.” dedi.