Machingo MAKTEK Fuarı’nda

26 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında İstanbul Tüyap’ta yedinci kez düzenlenecek olan MAKTEK Avrasya Fuarı’nda Salon 13 – 1315c standında yerimizi alıyoruz. Makine sektöründe önemli bir yere sahip olan MAKTEK Avrasya, fuar katılımcıları tarafından heyecanla bekleniyor.

machingo.com olarak endüstri ve sanayi dünyasını kapsayan yeni nesil yayıncılık politikası ile yayın yapıyoruz. Yayın politikası çerçevesinde sektör ayrımı yapmaksızın makine endüstrisi ve sanayi dünyasına hitap eden içerikler üretip yayınlıyoruz. Günümüz dünyasında ön plana çıkan robotik, yapay zekâ, endüstri 4.0, metaverse, blockchain, internet 3.0, otomasyon ve geri dönüşüm konularını doğru bilgiler ışığında okuyucularımız ile paylaşmaya çalışıyoruz. Çünkü doğru kanallar yoluyla doğru bilgiye erişimin önemli olduğunun farkındayız. Ayrıca sektörel konuları editörlerimiz ile işleyip haberlerden fuar ve zirve takvimine, araştırmalardan duyurulara, röportajlardan podcast’lere ve daha birçok farklı yayınlar ile zengin bir içeriğe sahibiz.  Alanlarında önemli başarılara imza atmış olan değerli isimler köşe yazılarıyla bizlerle birlikte.

Bunların yanında machingo olarak sosyal sorumluluk konularını işlemeyi es geçmiyoruz. Bu sebeple kadın ve çocuk hakları, hayvan ve doğa sevgisi, eğitimde fırsat eşitliği gibi konuların hassasiyetini taşıyan yayınlara yer veriyoruz. Aynı zamanda uluslararası etik kurallar çerçevesinde bir yayın politikası izlemekteyiz. Tüm bu çabaların temelinde daha yaşanılabilir bir dünya ve daha mutlu bir topluluk hedefiyle hareket etmekteyiz.

İçerik hizmetlerimizin yanı sıra, etkileşimli dijital çözümler, webinar ve zirveler, konferans ve sektörel eğitimler ile geniş bir yelpaze sunuyoruz.

Sektörün öncü yayın organı olmayı hedefleyen machingo.com Salon 13 – 1315c standında sizlerle buluşmayı bekliyor.

Online davetiyenizi hemen alın.