Hepsi Burada Premium Kullanıma Açıldı

Hepsi burada, “Hepsi burada Premium” hizmetini kullanıcılarına sundu.

Hepsiburada, kullanıcılarına sunduğu “Hepsiburada Premium” üyelik modelini hayata geçirdi. Yeni servis, Türkiye’de e-ticaret alanında geliştirilen ve hayata geçirilen ilk üyelik bazlı sadakat uygulaması olma özelliği taşıyor.

Hepsi burada Premium’a, aylık 9.90₺‘a dileyen herkes üye olabiliyor. Hepsi burada Premium’ üye olanlar için geçerli öne çıkan hizmetlerden biri “yüzde 3 Hepsi papel Kazancı”. Bu ayrıcalık sayesinde belirli limitler dahilinde tüm Hepsi burada alışverişlerinin yanı sıra, Hepsi burada Market ve Hepsi burada Seyahat alışverişlerinde de harcanılan miktarın yüzde 3’ü Hepsi Pay Cüzdanım uygulaması üzerinden Hepsi burada Premium üyelerine iade edilecek

Üyelik modeli ile birlikte Hepsiburada Premium üyeleri, 25₺ üzeri siparişlerinde “Ücretsiz Kargo” imkânının yanı sıra, mobilya alışverişinde montaj ve araç lastiği alışverişinde montaj hizmetlerinden de ücretsiz yararlanabilecekler. 

Hepsi burada kullanıcıları Premium üyelikleri boyunca, mevcut paketi aylık 34.90₺ olan BluTV’ye de hediye olarak abone olabilecek.

KAYNAKÇA

1.Pazarlamasyon