Vodafone Sürdürülebilirlikte İki Ayrı Ödül Aldı

Vodafone, sürdürülebilirlik alanında hayata geçirdiği çalışmalarıyla iki ayrı ödül aldı.

Pazarlama Türkiye’nin düzenlediği ‘İklim ve Sürdürülebilirlik Ödülleri’nde, Vodafone, “Yılın Sürdürülebilir İş Raporlaması” ve ‘Sürdürülebilir Telekomünikasyon Markası’ kategorilerinde gümüş ödül aldı.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, gerçekleştirilen İklim ve Sürdürülebilirlik Zirvesi’nde çevresel, sosyal, yönetişim stratejileri altında konumlandırdıkları amaç odaklı yaklaşımlarıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Vodafone olarak, daha yeşil, daha yaşanabilir, daha sürdürülebilir bir dünya için çalışmaya devam edeceklerinin belirten Süel, “İşimizi yaparken paydaşlarımız için bu üç alanda değer yaratmaya, yaptığımız her işin bir amaca hizmet etmesine odaklanıyoruz. Teknolojiyi kullanarak, kapsayıcılığı ve dünya kaynaklarını gözeten bir dijital toplum yaratılması hedefiyle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Büyük bir özveriyle sürdürdüğümüz bu çalışmaların İklim ve Sürdürülebilirlik Ödülleri’nde iki ödül birden almasından büyük mutluluk duyduk.” ifadelerini kullandı.