Dünyanın En Etkili Pazarlama Liderleri Küresel Pazarlama Konferansı İçin İstanbul’da!

Dünya Reklamverenler Federasyonu’nun (WFA) düzenlemiş olduğu , dünyanın en iyi pazarlama etkinliklerinden Küresel Pazarlama Konferansı, “Sürdürülebilir Büyüme” temasıyla 27 Nisan’da İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Dünya Reklamverenler Federasyonu (WFA) iş birliğiyle yapılan 2009 yılından beri her sene dünyanın farklı şehirlerinde gerçekleştirilen Küresel Pazarlama Konferansı, Reklamverenler Derneği iş birliğiyle tekrardan ikinci kez İstanbul’da düzenlenecek. Reklam ve pazarlama alanında global vizyonu belirleyen isimleri bir araya toplayan etkinlikte, pazarlama ve yaratıcılık endüstrisinin günümüzdeki konumu ve geleceği konuşulacak.

27 Nisan 2023 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan bu konferansın biletleri Biletino.com üzerinden satışa sunuldu. Pazarlamanın geleceği konuşulacak Dünya çapında en önemli markaları yöneten liderlerin, Türkiye’deki reklam ve pazarlama uzmanlarıyla bir araya toplanıp birleşeceği organizasyonda, 30’dan fazla üst düzey konuşmacı yer alacak.

Etkinlikte aralarında, Mastercard Pazarlama ve İletişim Direktörü (Mastercard CMO&CCO), WFA Başkanı Raja Rajamannar, VICE Medya Grubu Kıdemli Başkan Yardımcısı ve İnovasyon Başkanı (Senior Vice President & Head of Innovation) Mark Adams, Bumble’ın Avrupa ve Orta Doğu Pazarlama Lideri (Vice President EMEA Marketing) Naomi Walkland, ABinBEV Global Pazarlama Direktörü (Global Chief Marketing Officer) Marcel Marcondes , Unilever Dijital ve Ticari İşler Yetkilisi (Chief Digital & Commercial Officer) Conny Braams, Reckitt Pazarlama, Sürdürülebilirlik ve Kurumsal İletişim Direktörü (Chief Marketing, Sustainability & Corporate Affairs Officer) Fabrice Beaulieu, The Brandtech Grubu Kurucusu ve CEO’su David Jones ve Scope3’ün Kurucusu ve CEO’su Brian O’Kelley’in bulunduğu değerli konuşmacılar sahnede olacak.

WFA CEO’su Stephan Loerke’nin açılış konuşmasıyla başlayacak ve tüm gün sürecek oturumlarda, Ana teması “Sürdürülebilir Büyüme” çerçeveli etkin iş ortaklıkları, pazarlama endüstrisinin yarattığı etki ve değerin ölçümü, yapay zekanın, yeni teknolojilerin endüstride etkin kullanımı ve pazarlamanın süper gücü olarak nitelendirilen yaratıcılık konuları gibi bir çok konu ele alınacak.

author avatar
Aleyna Yıldırım
Editör