CW Enerji Dev GES Yatırımı Yaptı

CW Enerji ve Ayranpınar şirketi, KDV hariç toplam değeri 3 milyon 50 bin dolar olan bir sözleşme ile arazi tipi güneş enerjisi santrali (GES) kurulumunu gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

CW Enerji ile Ayranpınar şirketi, arazi tipi güneş enerjisi santrali (GES) kurulumunu gerçekleştirmek amacıyla KDV hariç toplam 3 milyon 50 bin dolarlık bir sözleşme imzaladı.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, CW Enerji, anlaşma yaptığı firmalara bir yenisini daha ekledi.

Enerji Sektöründe Güçlü Anlaşma

Açıklamada görüşlerine yer verilen CW Enerji Üst Yöneticisi (CEO) Volkan Yılmaz, güneş enerjisi sektöründe güçlü anlaşmalara imza atmaya devam ettiklerini belirtti. Yılmaz, bugüne kadar birçok firma ile başarılı işbirliklerine imza attıklarını ifade ederek, “Ayranpınar Hayvancılık İnşaat Tarım Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile de bir sözleşme imzaladık. Firmamız ile Ayranpınar arasında arazi tipi güneş enerjisi santrali kurulumu gerçekleştirmek amacıyla KDV hariç toplam 3 milyon 50 bin ABD Doları tutarında sözleşme imzalandı. İki firma için de anlaşmamız hayırlı olsun.” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sürdürülebilir Dünyaya Katkı

Güneş enerjisi sektöründe güçlü anlaşmalara imza atarak sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlamaya devam edeceklerini belirten Yılmaz, şunları kaydetti:

“Kurulduğumuz günden bu yana büyüme odaklı yaklaşımımız, yüksek kalite anlayışımız ve yüksek teknolojiye sahip üretimimiz ile çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Yeni teknolojiler sunan, tüm ürün ve hizmetlerinde önceliği müşteri odaklılık ve yüksek kalite olan, sektörde fark yaratan bir firmayız ve bununla gurur duyuyoruz. Amacımız güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırmak ve gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmak. Yaptığımız her bir anlaşma ile de hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.”