Bakım İstanbul Sempozyumu

Modern Bakımın tüm yönleriyle Bakım İstanbul’da ziyaretçilere sunuluyor.

Kontrol Medya Şirketi tarafından 17-18 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul The Green Park Pendik Otel’de düzenlenecek Bakım İstanbul, endüstriyel bakım konusunda Türkiye’deki tüm tesis ve fabrikaların lider iş platformu oluyor. Türkiye endüstrisinin daha verimli ve daha rekabetçi olabilmesi için tüm sektörlere yönelik interaktif konularla Bakım İstanbul’da sizleri bekliyor.

Geleneksel bakım yöntemlerinden Endüstri 4.0 ve dijital çözümlere kadar tüm bakım stratejilerini bu platformda inceleyebilirsiniz. Bakım konusunda en yeni teknolojileri inceleyebilinecek fuar alanında, dünya çapında tanınan üreticilerden lokal çözümler sunan firmalara kadar alanının uzmanı şirketleri ziyaretçilerle buluşturacak.

17-18 Mayıs 2022’de tüm bakım sektörü Bakım İstanbul Sempozyumu’nda buluşuyor.

Endüstriyel ziyaretçilerine bakım, güvenilirlik, muayene, onarım, endüstriyel yazılım ve BT, sistem yönetimi, verimlilik danışmanlığı, iş güvenliği ve üretim güvenliği, teknik planlama, ölçüm, kontrol ve düzenleme teknolojisi alanındaki en son çözümler ve geleceğe yönelik teknolojiler Bakım İstanbul Sempozyumu’nda sergilenecek.

Detaylı bilgi için: https://bakimistanbul.org/

KAYNAKÇA

1.Metal Makina