Ambalaj Sektörü 2022’nin Ticaret Platformuna Hazırlanıyor

CNR Ambalaj İstanbul Özel Bölümü, 31 Ağustos – 03 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Gıda işleme sistemleri alanında Avrasya’nın büyük buluşması olarak nitelendirilen CNR Ambalaj İstanbul, dünya gıda işleme ve paketleme pazarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Binlerce sektör profesyonelinin ağırlanması beklenen fuarda ambalaj gıda işleme, paketleme makine ve ekipmanları ile tamamlayıcı ambalaja dair 100’lerce markanın ürünleri sergilenecek.

Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen CNR Food İstanbul ile eş zamanlı düzenlenen fuar, gıda güvenliğinden pazarlamaya, markalaşmadan ihracata ve oradan da tüketiciye uzanan tüm sektörleri aynı çatı altında bir araya getirecek. 

CNR Ambalaj İstanbul, gıda üreticileri, içecek üreticileri, matbaa, baskı, kağıt, kozmetik, kimya, petrol ürünleri, temizlik ve hijyen ürünleri ile beyaz eşya üreticilerini fuar katılımcıları ile bir araya getirerek yeni iş ilişkileri kurmalarını sağlayacak.

CNR Ambalaj İstanbul katılımcı profilini ise ambalaj baskı teknolojileri, ambalaj makineleri, oluklu mukavva, kağıt, karton ambalaj üreticileri, plastik ve esnek ambalaj üreticileri, gıda paketleme makine ve ekipmanları, tamamlayıcı ambalaj ürünleri, ambalaj hammadde ve ara ürün tedarikçileri oluşturacak. 

KAYNAKÇA

1.Packworld