We-Cycle “Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri Fuarı”

İzmir Büyükşehir Belediyesi kuruluşu İZFAŞ’ın düzenledi fuarlara bir yenisini geri dönüşüm konusunda eklendi. 12-14 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşecek We-Cycle Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri adını verdiğimiz bu fuar hakkında sizi bilgilendirmek istedik.
Geri dönüşüm söz konusu olduğu için We-Cycle yalnızca kazanca yönelik bir etkinlik değil aynı zamanda çevresel sorumlulukların yerine getirilebileceği çözümlerin ortaya koyulabileceği bir platform olma özelliğini taşımaktadır.


We-Cycle dirençli kent olma yolunda, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmak için; kentte atık oluşumunun engellenmesi, azaltılması, atıkların kaynağında ayrı toplanarak geri dönüşüme kazandırılması, toplumda geri dönüşüm kültürünün yaygınlaştırılması ve farkındalık yaratmak misyonu ile yola çıkmıştır.


Katı atık, su ve atık su, arıtma çamurları, atık gaz, yeşil enerji, genel ekipmanlar, kentsel çevre temizlik araç gereçleri ve teknolojileri, ölçme ve ayar teknolojileri, hizmet ve servis, gürültü, hava ve toprak kirliliği, kaza önleme, iş güvenliği ve risk yönetimi konularında sektör profesyonellerini uluslararası platformda buluşturuyoruz. Geri dönüşüm teknolojileri ile ilgili birçok ürün grubunu aynı platformda değerlendirebilmek, yeni ürün ve hizmetleri keşfedebilmek, yeni teknolojileri tanıyabilmek için sizi ve değerli üyelerinizi fuarımıza bekliyoruz.


Konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye ekte sunduğumuz fuar broşüründen ve https://www.wecycle.com.tr/tr adresinden ulaşabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Broşür için tıklayınız

Mayıs 12 @ 08:45 — Mayıs 14 @ 18:30
8:45 am — 6:30 pm (57h 44′)

İZMİR

İZFAŞ

Detaylı Bilgi

X