Van Altın Mücevher Fuarı

Kuyum sektörü, ANATOLIA JEWERLRY SHOW ‘ la Türkiye’nin doğusunda gerçekleştirilecek en büyük fuar organizasyonuna hazırlanıyor.

2005 yılından beri sektörün en etkin organizasyonlarına imza atan, Anadolu şehirlerinde fuarlara öncülük yapan Us Fuarcılık Genel Müdürü Ülker Selviler koordinasyonunda gerçekleştirilecek ANATOLIA JEWERLRY SHOW, 13 – 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Van Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

US Fuarcılık Genel Müdürü Ülker Selviler, altın, gümüş, pırlanta ürünler, her türlü takı ve aksesuarların sergileneceği fuarın Türkiye’den ziyaretçilerin yanı sıra İran, Irak ve Azerbaycan’dan davet edilecek kuyum sektörü temsilcilerini ağırlayacağını söyledi.

Selviler, “Türkiye’nin kuyum sektöründeki en büyük pazarı olarak değerlendirilen Van ve çevresine yönelik gerçekleştirilecek fuarda sergilenecek yeni ürünler, düğün sezonu öncesi vitrinlerin güncellenmesini sağlayacak. Görkemli bir fuar için tüm hazırlıklarımızı yaptık” diye konuştu.   

Son dönemde yurtiçi ve yurtdışından turistlerin ilgi odağı haline gelen Doğu’nun incisi Van’da gerçekleştirilecek ANATOLIA JEWERLRY SHOW Fuarı’na Van Ticaret Sanayi Odası, Van Kuyumcular Derneği ve ilgili kurumlar destek verecek.

Mayıs 13 @ 08:30 — Mayıs 15 @ 18:25
8:30 am — 6:25 pm (57h 55′)

VAN

US FUARCILIK

Detaylı Bilgi

X