Tosh Expo 4.Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı

TOS+H EXPO’nun koronavirüs Covid-19 nedeniyle ertelenmesinin ardından Messe Düsseldorf ve yerel ortağı Tezulaş Fuar yeni fuar tarihini belirledi. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı alanında öncü ihtisas fuarının dördüncüsü 14 – 17 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacak.

“Bu kararı, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve ilgili tüm ortaklarımızla ayrıntılı görüşmeler neticesinde aldık,” diyor Messe Düsseldorf GmbH CEO’su Werner M. Dornscheidt. T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından düzenlenen 10. Uluslararası İş Sağlığı ve Kongresi de aynı tarihlere ertelenecek.

TOS+H EXPO, korona salgını ile ilgili dinamik gelişmeler sonucunda ertelenmek zorunda kaldı. Messe Düsseldorf, Türk hükümetinin tüm etkinlikleri erteleme kararını ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın kriz yönetim ekibinin yanısıra önemli etkinliklerin risk değerlendirmesini yapan Robert Koch Enstitüsü’nün prensiplerini dikkate alan Alman Federal Hükümeti’nin tavsiyelerini takip etmiştir.

Fuar ve kongre, iş sağlığı ve iş güvenliği alanında Türk pazarına 360 derecelik bir toplu bakış imkanı sunuyor. Bu etkinlikler, hem Türkiye’de hem de komşu ülkelerde ortak iş güvenliği standartlarının daha da ileriye götürülebilmesi için anahtar itici güç oluşturuyor.

Ayrıntılı bilgi için toshexpo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Messe Düsseldorf Grubu*
Messe Düsseldorf Grubu, 2019 yılında elde ettiği 378,5 Milyon Avro’luk geliri ile Almanya’nın en başarılı ihtisas fuarı kuruluşlarından biri olarak konumunu koruyor. 29.222 fuar katılımcısı Düsseldorf’ta 2019 yılında düzenlenen etkinliklerde ürünlerini 1,4 milyon ihtisas ziyaretçisine tanıttı. Bu etkinlikler daha önce yapılanlarla karşılaştırıldığında hem katılımcı hem de ziyaretçi sayılarında artış olduğu gözleniyor. Messe Düsseldorf Fuar Alanı, beş uzmanlık alanında 40 ihtisas fuarına ev sahipliği yapıyor: Makine, Tesis ve Donanım; Perakende Ticaret, Ticaret ve Hizmetler; Tıp ve Sağlık; Yaşam Tarzı ve Güzellik ile Boş Zamanları Değerlendirme. Bu ihtisas fuarları arasında sektörlerinde 1 numaralı etkinlikler olan 22 fuarın yanı sıra şu anda 15 güçlü partner ve misafir etkinlik bulunuyor. Messe Düsseldorf’un yan kuruluşu Düsseldorf Congress de, 2019 yılında toplamda yaklaşık 374.000 delegenin katıldığı 1.000 etkinlik, kurumsal etkinlik, konferans ve toplantı düzenledi. Messe Düsseldorf Grubu ayrıca, diğer ülkelerde düzenlediği 75 önemli etkinlik, ortak etkinlik ve kontratlı etkinlikle dünya çapında önde gelen ihracat platformları oluşturdu. Düsseldorf’ta yapılan bir numaralı ihtisas fuarları 2019 yılında % 73 oranında uluslararası katılımcı ile % 37 oranında uluslararası ziyaretçiyi ağırladı. Messe Düsseldorf Grubu, 7 uluslararası iştiraki de dahil olmak üzere 141 ülkede 77 yurtdışı temsilciliğinden oluşan küresel bir ağa sahip bulunuyor.

Mayıs 14 @ 08:45 — Mayıs 17 @ 18:45
8:45 am — 6:45 pm (81h 59′)

İSTANBUL

TEZULAŞ FUAR

Detaylı Bilgi

X