Plast & Printpack Alger 2022

Cezayir ve Mağrip ppp endüstrisi için güçlü yeniden başlatma

20’den fazla ülkeden 3.000’den fazla sektör profesyoneli, 18 ülkeden dünyanın önde gelen katılımcılarıyla işlerini tartışmak için

EUROMAP & VDMA: Cezayir, Afrika’nın ve Orta Doğu’nun birincil formlarda ve plastik teknolojisinde en büyük plastik ithalatçılarından biridir

2 covid işaretli yıldan sonra, plast alger 2022, Cezayir ve Mağrip plast & printpack endüstrisi için güçlü bir yeniden başlatmayı işaret ediyor.

Ve bu nasıl bir yeniden başlatma olacak! 18 ülkeden dünyanın önde gelen katılımcıları, teknolojilerini ve çözümlerini 20’den fazla ülkeden 3.000’den fazla endüstri profesyoneline sunacak.

Katılımcılar Cezayir, Avusturya, Çin, Mısır, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, İtalya, Polonya, Portekiz, Suudi Arabistan, İspanya, İsviçre, Tunus, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Amerika Birleşik Devletleri’nden geliyor.

Plastik endüstrisine yönelik bu uluslararası ticaret fuarının 7.’si, Cezayir’deki son teknoloji CIC Abdelatif Rahal Uluslararası Konferans Merkezi’nde gerçekleşecek.

printpack alger ile paralel  olarak düzenlenen plast alger,  fairtrade tarafından 2010 yılından bu yana yılda iki kez düzenleniyor, 2017 yılında Messe Duesseldorf’un  katılmasıyla  organizatör tarafında bir kez daha belirgin bir şekilde güçlendirildi  .

Güçlü kurumsal destek

Etkinliğin güçlü desteğine sahip

  • ACIMGA – Grafik, Kağıt, İşleme ve Benzeri Endüstriler için İtalyan Makine İmalatçıları Birliği
  • Advantage Avusturya – Avusturya Federal Ekonomi Odası Ticaret Geliştirme Organizasyonu
  • AHK – Alman-Cezayir Ticaret ve Sanayi Odası
  • AMAPLAST – İtalyan Plastik ve Kauçuk İşleme Makinaları ve Kalıp Sanayicileri Derneği
  • AVEP Valensiya Plastik Girişimcileri Derneği
  • ITA İtalyan Ticaret Ajansı
  • Türkiye – Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı
  • UTICA – Tunus Sanayi, Ticaret ve El Sanatları Birliği.

Tüm ayrıntılar için e-broşürlere göz atın:

Mayıs 16 @ 08:30 — Mayıs 18 @ 18:00
8:30 am — 6:00 pm (57h 29′)

CEZAYİR

MESSE DÜSSELDORF

Detaylı Bilgi

X