Kazakistan Uluslararası Yol ve Ağır İnşaat Makineleri Fuarı

Kazcomak,  Kazakistan’ın Astana şehrinde düzenlenen, Uluslararası Yol ve Ağır İnşaat Makineleri Fuarıdır.  Iteca LLP tarafından organize edilen Kazcomak, İnşaat, Yapı Malzemeleri, ve Teknolojileri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Kazcomak, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Kazcomak, Kazakistan’daki başlıca ihtisas fuarı olup, taş ocakları ve ilgili faaliyetlerin geliştirilmesi, asfalt üretimi, yol yama ve tadilatı, elleçleme makine ve teçhizatı, ortak teçhizat, endüstriyel projelerin inşaatı ve konut yapımında rol alan önemli uluslararası ve büyük yerel şirketleri  kendisine çekmektedir.

Kazcomak’ın amacı Kazakistan’da inşaat sektörünü tanıtmak, bölgenin potansiyelini sergilemek ve inşaat makinelerindeki son trendleri ve gelişmeleri sunmaktır. Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Aksesuarlar, Yapı ve İnşaat, İnşaat Makineleri, Yapı Malzemeleri, Yapı Gereçleri, İnşaat Araçları, Yapı Malzemeleri Makineleri Asfalt santralleri, Motorlar ve jeneratörler, Yol yapımı, Hafriyat makineleri, Taş ocağı ekipmanları, Kombine teçhizat, İnşaat makinaları, Tünel açma makineleri, Kaldırma donanımları, Vinçler, Palet ekipmanları, Makine ve ekipman için yedek parçalar ve bileşenler, Lastikler, Kompresörler, Hidrolik ve pnömatik ekipman, Konveyörler, Manipülatörler, Makine ve ekipmanların kiralanması, lizingi, Yolların tasarımı ve inşaatı, Köprüler ve tüneller, Yol bakım ve onarımı için makine ve malzemeler, Ölçme ekipmanı, Ölçme araçları, Trafik yönetiminin teknik araçları: Trafik işaretleri, Trafik ışıkları Yol işaretleri, Bariyer çitler gibi ürünler sergilenmektedir.

Eylül 20 @ 08:40 — Eylül 22 @ 18:00
8:40 am — 6:00 pm (57h 19′)

ASTANA

KAZCOMAK

Detaylı Bilgi

X