Hometex 2022 Ev Tekstili Fuarı

Ev tekstili sektöründe dünyanın lider tekstil firmalarını ağırlayacak olan, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın en büyük tekstil buluşması HOMETEX, 17-21 Mayıs 2022 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

İthalatçı ve ihracatçılar, üreticiler, perakendeciler, toptancılar, zincir mağazalar, tasarımcılar, iç mimarlar, dekoratörler, otel, konaklama ve hastane sektörlerinin karar mekanizması olan dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler, global pazarda ön plana çıkan Türkiye Ev Tekstili Sektörü’nün kalitesi, geniş ürün gamı, hızlı teslimat ve çözümleriyle HOMETEX’te buluşacak.

TETSİAD, ev tekstili sektöründeki 25 yıllık global ve köklü fuar uzmanlığını artık HOMETEX adı altında KFA Fuarcılık organizasyonuyla dünyaya sunacak.

Ev tekstili sektöründe daha önce çok başarılı fuarlara ve dev organizasyonlara imza atmış olan TETSİAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği) iş birliğiyle düzenlenen, dünya ev tekstili sektöründen birçok kanaat önderi, tasarımcılar ve sektöre yön veren duayenlerin buluşma noktası olan HOMETEX, dünya ev tekstili sektöründe güçlü, referans bir etkinlik olacak.

Mayıs 17 @ 08:05 — Mayıs 21 @ 18:05
8:05 am — 6:05 pm (106h)

İSTANBUL

KFA FUARCILIK

Detaylı Bilgi

X