Equiplast 2023

Equiplast 2023 tarihleri ​​açıklandı! Tek ticari ve bilgi aktarım platformu olan Uluslararası Plastik ve Kauçuk etkinliği , 30 Mayıs – 2 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında Fira Barselona’da gerçekleşecek .

Equiplast 2023 , bir kez daha endüstri ve bilim arasındaki buluşma noktası olacak ve dünya çapındaki endüstriden katılımcıları bir araya getirecek. 

Profesyoneller, en son ürünlerini ve teknolojilerini önemli alıcılara ve karar vericilere sergileyecek, bilgi ve yenilikçi çözümler alışverişinde bulunacak ve yeni iş ortaklıklarını teşvik edecek . 

Equiplast 2023 , %100 geri dönüştürülebilir plastiklerden yapılmış benzersiz bir ürün sergisi olan Rethinking Plastics ve plastik sektörünün etkisine ve çevreye ve çevreye olan bağlılığına odaklanan yenilikçi bir proje olan Geri Dönüşüm Tesisi dahil olmak üzere heyecan verici yan etkinlikler ve projeler sunacak . döngüsel ekonomi.

Equiplast 2023’te yüz yüze seminerlerin ve uzman konuşmacılarla yapılan açık tartışmaların yanı sıra , katılımcılar sektörün gelişimini ve mevcut piyasa durumunun ortaya çıkardığı zorlukları analiz etmeye adanmış EŞSİZ Web Semineri Serisini de izleyebilirler . 

Equiplast 2023 ayrıca ambalaj, tarım, tıbbi cihazlar ve otomotiv endüstrisinde sürdürülebilir malzemeler ve geri dönüştürülmüş plastik kullanan en iyi işlevsel tasarımı onurlandıran Equiplast – Geleceği Şekillendirme Ödülleri’ne de ev sahipliği yapacak.

Mayıs 30 @ 08:30 — Haziran 2 @ 18:05
8:30 am — 6:05 pm (81h 34′)

İSPANYA

MESSE BERLİN

Detaylı Bilgi

X