Domotex Turkey Makine Halısı, Yer Döşemeleri, Halı ve Dokuma Makine ve Teknolojileri Fuarı

DOMOTEX Turkey Fuarı, Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği (GAİB) ve Gaziantep Halıcılar ve Dokumacılar Odası’nın (GHO) desteği ile 14-17 Mayıs 2022 tarihleri arasında sektör liderlerini bir araya getirmeye hazır.

2021 yılı verilerine göre Türkiye’nin gerçekleştirdiği toplam halı ihracatı 3.2 milyar $. Toplam ihracatın %72’lik kısmı olan 2.3 milyar $’lık halı ihracatı ise Gaziantep’ten gerçekleştiriliyor.

Makine halısının dünyadaki merkezi konumunda yer alan Gaziantep’te düzenlenecek olan DOMOTEX Turkey Fuarı’nda; makine halıları ve kilimleri; el yapımı halılar ve kilimler; tekstil zemin kaplamaları (duvardan duvara); esnek zemin kaplamaları; laminant, ahşap ve parke; elyaf, iplik ve dokuma kumaşlar; döşeme, temizleme ve uygulama teknolojileri; yapay çim ve spor zeminlerin yanı sıra makine ve zemin uygulama ve teknolojileri sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar en yeni ürün ve teknolojilerini sergileyerek, yerli ve yabancı satın almacılar ile buluşacak.

Mayıs 14 @ 08:55 — Mart 17 @ 15:55
8:55 am — 3:55 pm (59′)

İSTANBUL

HANNOVER FAİRS

Detaylı Bilgi

X